You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Циркулярна економіка. Енергетика. Клімат»

    "3 грудня 2020 року на запрошення Європейської Асоціації Економістів відбулась гостьова лекція доктора економічних наук, начальника відділу інформаційного супроводження фінансово-економічної діяльності Департаменту інформаційного супроводження ДП НАЕК Енергоатом Боброва Євгенія Анатолійовича на тему «Циркулярна економіка. Енергетика. Клімат».

    В лекції було розглянуті питання переходу від лінійної економіки до циркулярної та фактори, які цей перехід обумовили: зростання населення та зростання споживання ресурсів. Особливу увагу приділено обсягам ресурсів, які зараз споживає людство для свого існування і які прогнози вчених на наступні роки за умови різних моделей економічного розвитку. Було розглянуто «ресурсний слід» в залежності від рівня доходу країни. Приділено значну увагу світовій енергетичній та кліматичній політиці. Лектор розповів про поточний стан відновлювальної енергетики в Україні та світі.

    Лекція спонукала кожного замислитися над питаннями: «Чи раціонально ми використовуємо ті ресурси, які зараз маємо?», «Чи надовго їх вистачить?», «Що потрібно робити зараз, щоб завтра було краще?» Наприкінці лекції були питання щодо перспектив розвитку відновлювальної енергетики в України, дійсної загрози кліматичних змін, дій кожної людини для становлення циркулярної економіки в країні. Лекцію відвідали студенти та аспіранти, науково-педагогічні працівники, адміністрація факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка.

    Завантажити лекцію