You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
 • Міжнародна науково-практична конференція «Економіка, фінанси та управління сучасним містом: можливості, проблеми, перспективи»

  На базі Київського університету імені Бориса Грінченка 11 квітня 2019 року відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Економіка, фінанси та управління сучасним містом: можливості, проблеми, перспективи». Захід відбувся за підтримки Міністерства освіти і науки України, Київського університету імені Бориса Грінченка, Національної академії державного управління при Президентові України, Варшавської школи економіки, та Європейської асоціації економістів.

  В конференції прийняли участь науковці, дослідники та фахівці з Польщі, Болгарії, Конго, Словаччини, Чехії та України, які продемонструвати результати своїх наукових здобутків та здійснити апробацію досліджень.

  З вітальним словом до учасників конференції звернулася проректор з наукової роботи Київського університету імені Бориса Грінченка, Наталія Миколаївна Віннікова, яка акцентувала увагу на важливості даного заходу в умовах децентралізації та управління сучасним містом. Модератором роботи конференції виступив завідувач кафедри фінансів та економіки Факультету інформаційних технологій та управління, доктор економічних наук, доцент Андрій Юрійович Рамський.p>

  В ході пленарного засідання було прослухано ряд доповідей з актуальних проблем, можливостей та перспектив розвитку сучасного міста на прикладах досвіду різних країн та наукових досліджень з питань перспектив розвитку міста Києва та інших міст України і світу. По завершенню пленарного засідання відбулася дискусійна платформа, де було обговорено механізми управління соціальною та економічною сферами сучасного міста, включаючи питання фінансово-економічних аспектів розвитку міста, організаційних, нормативно-правових та застосування інформаційних систем та технології в управлінні містом.

  В рамках конференції також було проведено Круглий стіл «Новітній розвиток міст на засадах інноваційності та цифровізації», модераторами якого виступили завідувач кафедри управління Акіліна Олена Володимирівна та доцент кафедри управління Карпенко Олександр Валентинович. Тематика виступів стосувалася практики впровадження електронного урядування в Україні і Польщі, застосування інформаційних технологій для покращення якості життя населення міст, для покращення доступу до інформації осіб з обмеженими можливостями. Також розглядалися питання сучасних тенденції в цифровій економіці та впливу розвитку ІТ-сектору на економіку міста.

  За підсумками Міжнародної науково-практичної конференції «Економіка, фінанси та управління сучасним містом: можливості, проблеми, перспективи» буде випущено електронний збірник тез доповідей учасників конференції. Кожен учасник конференції отримав сертифікат від Київського університету імені Бориса Грінченка.

  Завантажити збірник

Фотогалерея