You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
 • Міжнародна наукова конференція Blockchain: погляд вчених

  За участі та підтримки Європейської Асоціації Економістів (ЕАЕ) 24 жовтня 2018 р. у Київському університеті імені Бориса Грінченка з метою популяризації та висвітлення актуальних проблем Blockchain в Україні і світі відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Blockchain: погляд вчених».

  Науковці та практики з різних куточків світу зібрались, щоб обговорити можливості інноваційної технології і відповісти на актуальні питання:

  як впровадження Blockchain та визнання криптовалют вплине на світову економіку в цілому та на економіку України зокрема?

  які зміни чекають на технологію у найближчому майбутньому?

  До учасників конференції з привітальним словом звернулась проректор з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності Київського університету імені Бориса Грінченка доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України Морзе Наталія Вікторівна.

  Модератор заходу Станіслав Под’ячев керівний партнер Blockchain Lab, засновник Blockchain Art Hackathon, який входить в топ-15 провідних експертів українського ринку криптовалют.

  Серед іноземних експертів та науковців у конференції взяли участь Еммануель Лоу засновник MultiNations Kyiv, серійний підприємець та радник у багатьох проектах, пов’язаних із використанням технології Blockchain (Франція), Махіяр Тадждіні аспірант Національної академії наук України, інженер Blockchain в CISO, член Інституту APA (Інформаційна безпека досліджень), Член Комітету Hormozgan CERT (Іран), д-р Хасан Баззі практикуючий лікар-терапевт, засновник системи CollectiveHealth, проекту зі створення децентралізованої системи медичного обліку на технології Блокчейн (США).

  Серед українських експертів та науковців виступили Казбек Бектурсунов український політтехнолог і медіаконсультант, засновник LMG Group із доповіддю «Децентралізація в Blockchain технології».

  Своїм практичним досвідом щодо нових можливостей для економік майбутнього поділився Михайло Відякін директор Департаменту стратегії та реформування Національного банку України.

  Володимир Бурячок завідувач кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки, Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор технічних наук, професор, підкреслив роль системи моніторингу безпровідних мереж на базі Дерева Меркла.

  Сергій Бондаренко викладач Deloitte Academy з криптотехнології та цифрової трансформації, голова українського комітету із стандартизації блокчейн і технологій розподіленого реєстру, закцентував увагу на життєвому циклі крипто токенів.

  Антон Босенко керівник NEM Ukraine із партнером Евгеном Клюкіним представником NEM Ukraine у Києві, поділились бізнес-кейсами NEM, використання Блокчейн на практиці.

  Особливу увагу та жваву дискусію викликала доповідь Леоніда Фою-Хацкевича керівника департаменту IoT (Інтернету Речей) у 482.solutions, який виступив із доповіддю: «Застосування Блокчейн-технології в IOT».

  Віктор Шиян старший викладач кафедри реклами та зв'язків з громадськістю Київського університету імені Бориса Грінченка відзначив роль Блокчейн в освіті.

  Також, в організації та проведенні міжнародної конференції взяли участь представники Європейської Асоціації Економістів:

  Рамський Андрій Юрійович – Президент Асоціації, доктор економічних наук, професор, громадський діяч;

  Школьний Антон Валерійович – Віце-президент Асоціації, громадський діяч;

  Лойко Валерія Вікторівна - Голова наглядової ради Асоціації, доктор економічних наук, професор.